Odzyskiwanie danych sygnatury przyzwoitego serwisu.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane pliki z Androida

Istnieje wiele sposobów na odzyskanie utraconych danych ze smartfona z systemem Android. Możesz zdecydować się na pobranie oprogramowania do odzyskiwania danych, które ma przyjazny dla użytkownika interfejs lub wybrać taki, który ma bardziej złożony proces. Istnieje jednak kilka czynników, które należy rozważyć przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Na przykład, należy rozważyć, jak szybko potrzebujesz odzyskanych danych. To dlatego, że odzyskiwanie plików z urządzenia z systemem Android może zająć trochę czasu, więc ważne jest, aby znaleźć oprogramowanie, które nie jest zbyt wolne.

AnyMP4

Jeśli przypadkowo usunąłeś dane ze swojego urządzenia z systemem Android, ucieszy Cię wiadomość, że istnieją sposoby na ich odzyskanie. AnyMP4 Android Data Recovery to potężne narzędzie, które pozwala odzyskać usunięte dane z telefonów i tabletów z systemem Android. Program jest dostępny zarówno dla systemu Windows, jak i Mac. Program można pobrać z oficjalnej strony. To oprogramowanie do odzyskiwania danych ma prosty, ale potężny interfejs, który pozwoli Ci odzyskać dane z urządzeń z systemem Android.

Oprogramowanie AnyMP4 Android Data Recovery for Mac działa poprzez podłączenie urządzenia z Androidem przez USB. Następnie poda listę typów danych, z których można wybrać i odzyskać. Gdy program odzyska dane, możesz je łatwo przywrócić. Jeśli usunąłeś zdjęcia, filmy lub inne pliki, możesz je odzyskać za pomocą tego oprogramowania.

Oprócz przywracania usuniętych plików, to oprogramowanie ma również kilka funkcji tworzenia kopii zapasowych, które mogą pomóc w zarządzaniu danymi telefonu. Obsługuje wiele popularnych urządzeń z systemem Android i obsługuje wersje systemu Android od 2.1 do 5.0. Możesz wyświetlić podgląd odzyskanych danych przed ich przywróceniem, a także możesz użyć programu do wybrania konkretnych plików, które musisz przywrócić.

Jeśli przypadkowo usunąłeś dane ze swojego urządzenia z systemem Android, AnyMP4 Android Data Recovery może pomóc Ci odzyskać dane. Możesz odzyskać zdjęcia, kontakty, historię połączeń i inne dane z telefonu. Ten program może również pomóc w tworzeniu kopii zapasowych danych na komputerze.

Dr. Fone

Pierwszym krokiem w odzyskiwaniu danych z urządzeń z systemem Android jest autoryzacja oprogramowania na urządzeniu. Następnie należy zainstalować aplikację Connector na telefonie. Po wykonaniu tej czynności można rozpocząć skanowanie karty SD telefonu lub pamięci masowej systemu Android. Możesz również użyć tego oprogramowania do odzyskania danych z uszkodzonego telefonu Samsung.

Oprócz tego, że jest skutecznym oprogramowaniem do odzyskiwania danych, Dr. Fone jest również doskonałym narzędziem do zarządzania plikami, które pozwala usunąć niechciane lub zbędne pliki. Posiada również funkcję, która pozwala na tworzenie kopii zapasowych kont mediów społecznościowych. Ponadto może przywracać dane z zewnętrznych plików kopii zapasowych lub pamięci masowej w chmurze. Pomimo swoich ograniczeń, to oprogramowanie jest świetnym wyborem, jeśli potrzebujesz odzyskać swoje dane.

Pierwszym krokiem w odzyskiwaniu utraconych danych jest upewnienie się, że oprogramowanie do odzyskiwania danych posiada odpowiedni typ plików. Jeśli dane są w nieczytelnym formacie, minie kilka dni, zanim program będzie mógł je odzyskać. Jednak z odpowiednim oprogramowaniem odzyskiwanie będzie szybkie. Niezależnie od tego, czy chcesz przywrócić usunięte pliki z iPhone’a, iPada czy urządzenia z systemem Android, aplikacja wykona zadanie. Nie będziesz musiał spędzać godzin, aby odzyskać utracone dane. Oprogramowanie wykryje urządzenie, z którego próbujesz odzyskać dane i rozpocznie jego skanowanie. Po zakończeniu skanowania różnych opcji przechowywania, oprogramowanie wyświetli listę plików, które może odzyskać.

Kolejnym krokiem w odzyskiwaniu danych z urządzeń z systemem Android jest wykonanie kopii zapasowej. Oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android ma wiele zalet, w tym wysoką kompatybilność z szeroką gamą urządzeń z systemem Android, w tym urządzeń zakorzenionych. Ponadto umożliwia podgląd danych, które próbujesz odzyskać i przywrócić przed wykonaniem kopii zapasowej.

EaseUS

Jeśli szukasz łatwego sposobu na odzyskanie usuniętych plików w systemie Android, oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS Android może być odpowiedzią. To oprogramowanie zlokalizuje usunięte pliki z Twojego urządzenia i wyświetli je w okienku podglądu. Może również odzyskać dokumenty edytora tekstu, arkusze kalkulacyjne i piosenki. Aby zobaczyć, które pliki zostały utracone, wystarczy kliknąć „Podgląd” i poczekać na zakończenie skanowania.

Niezależnie od tego, dlaczego straciłeś dane, oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS Android będzie działać, aby przywrócić pliki. Program działa z szeroką gamą telefonów z systemem Android i obsługuje wszystkie rodzaje scenariuszy utraty danych. Aby rozpocząć, pobierz oprogramowanie z oficjalnej strony internetowej firmy.

Najlepszą rzeczą w tej aplikacji jest to, że jest ona darmowa. Jest kompatybilna z ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Obsługuje również wiele typów plików, w tym usunięte i sformatowane pliki. I, jest w 100% bezpieczna. Jeśli martwisz się o utratę danych, oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS Android jest koniecznością.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS Android występuje w dwóch formach: aplikacji desktopowej i aplikacji mobilnej. Obie te aplikacje mają przyjazne dla użytkownika interfejsy i są kompatybilne z większością telefonów z systemem Android. Niezależnie od tego, czy przywracasz utracone zdjęcia, utracone wiadomości tekstowe, czy usunięte kontakty, oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS z pewnością Ci pomoże.

Możesz pobrać EaseUS MobiSaver dla Androida i wyświetlić podgląd danych, zanim zdecydujesz się na ich eksport na PC. Ten program pozwala również uzyskać dostęp do usuniętych plików na zewnętrznych pamięciach USB. Możesz nawet przywrócić usunięte foldery z tym programem, zbyt.

EaseUS MobiSaver dla Androida

EaseUS MobiSaver to oprogramowanie do odzyskiwania danych, które działa na urządzeniach z systemem Android. Po zainstalowaniu wykryje Twoje urządzenie z Androidem i przeskanuje w poszukiwaniu usuniętych lub utraconych plików. Następnie możesz wybrać to, co chcesz odzyskać i przywrócić je do Androida.

Program działa na prawie wszystkich urządzeniach i systemach operacyjnych Android. Ma czystą i bezpieczną metodę odzyskiwania usuniętych lub utraconych danych. Posiada również niezawodne środki bezpieczeństwa danych i funkcję podglądu, aby upewnić się, że masz wszystkie utracone dane z powrotem. Możesz użyć EaseUS MobiSaver do przywrócenia danych z urządzenia z systemem Android bez ryzyka dla bezpieczeństwa urządzenia.

Kolejną wspaniałą cechą EaseUS MobiSaver jest to, że jest on bezpłatny. Możesz łatwo pobrać to oprogramowanie i połączyć z nim swoje urządzenie. Gdy to zrobisz, program będzie skanować urządzenie i odzyskać utracone lub usunięte dane z jego pamięci wewnętrznej i zewnętrznej. Oprogramowanie posiada również funkcję podglądu, która pozwala na podgląd plików przed ich odzyskaniem. EaseUS MobiSaver obsługuje również wiele różnych urządzeń z systemem Android, w tym Samsung, Nexus.

Co więcej, program może również odzyskać utracone pliki, które mogły zostać przypadkowo usunięte. Jest to lekka aplikacja i oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs. Oprogramowanie odzyskuje pliki utracone z różnych powodów, w tym przypadkowego usunięcia, niewłaściwej obsługi i ataku wirusa. Obsługuje również odzyskiwanie plików z kopii zapasowych.

Ten program do odzyskiwania danych dostępny jest w dwóch wersjach: Android i iOS. Obie wersje obsługują wewnętrzną i zewnętrzną pamięć masową. Możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

akte