Instagram – jak zacząć

Instagram – co to?

Instagram to popularny amerykański serwis społecznościowy i udostępniający zdjęcia należący do Facebooka, założony przez Kevina Systrom i Chrisa Kriegera, a po raz pierwszy uruchomiony na iPhonie w październiku 2020 r. Usługa jest teraz dostępna do użytku w większości głównych przeglądarek i urządzeń mobilnych, takich jak iPhone i Android.

Instagram stał się jednym z najlepszych serwisów społecznościowych w Internecie z ponad 20 milionami aktywnych użytkowników i rośnie wykładniczo. W rzeczywistości szacuje się, że ponad połowa wszystkich użytkowników Internetu korzysta z Instagrama, a jego rosnąca popularność prawdopodobnie utrzyma się w przyszłości.

Jeśli masz konto na Instagramie, znajdziesz wiele zaproszeń od osób z listy znajomych lub kontaktów z sieci społecznościowych, które zapraszają Cię na ich stronę na Instagramie. Osoby, które publikują zdjęcia na swoich stronach, mogą być widoczne na Instagramie przez wszystkich swoich znajomych, co ułatwia ponowne nawiązanie kontaktu i nawiązanie kontaktu ze starymi znajomymi.

Jak korzystać z Instagram?

Jeśli jesteś nowy na Instagramie, możesz się zastanawiać, jak zacząć korzystać z serwisu społecznościowego. W tym artykule dowiesz się, jak łatwo jest zacząć na Instagramie. Oto, co musisz wiedzieć:

Wyszukiwanie zdjęć – jeśli wyszukujesz „Instagram”, powinieneś zobaczyć wyniki. Możesz wpisać słowo kluczowe, które chcesz wyszukać, lub spojrzeć na wyszukiwarkę, taką jak Google lub Yahoo. Podczas wyszukiwania powinieneś zobaczyć wyniki podobne do następujących:

Jeśli wyniki wyszukiwania nie zapewniają tego, czego szukasz, spróbuj bardziej zaawansowanego wyszukiwania. Istnieją dwa różne sposoby wyszukiwania na Instagramie. Pierwszym jest wyszukiwanie z dopasowaniem ścisłym, co oznacza, że ​​wyszukujesz dokładne słowa kluczowe, jako które pojawia się zdjęcie, a drugim sposobem jest wyszukiwanie z prawie dokładnym dopasowaniem, co oznacza, że ​​nie szukasz dokładnych słów kluczowych, ale zamiast tego poszukaj podobnego zestawu słów, jako że zdjęcie może być wyświetlane.

Jeśli masz konto na Instagramie i interesuje Cię wyszukiwanie zdjęć, możesz rozpocząć wyszukiwanie. Po wyszukaniu dokładnych słów kluczowych, pod którymi pojawia się Twoje zdjęcie, zobaczysz wyniki. To najłatwiejszy sposób wyszukiwania zdjęć.

Jeśli jednak wolisz pobrać zdjęcie z galerii i nie musisz przeszukiwać Instagrama, musisz wyszukać słowo kluczowe w polu wyszukiwania Instagrama. Na przykład, jeśli chcesz wyszukać zdjęcia panoramy Chicago, możesz wpisać „chicago skyline”, a miasto zostanie wyświetlone na ekranie.

Następnym krokiem jest przewijanie wyników wyszukiwania w dół, aż znajdziesz obraz, którego szukałeś. Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć i zobaczyć w wysokiej rozdzielczości. Następnie kliknij ikonę lupy. Pozwoli to zobaczyć obraz z możliwie największą szczegółowością, zapewniając najlepszy możliwy wygląd.

Ostatnim krokiem w wyszukiwaniu zdjęć na Instagramie jest kliknięcie przycisku „Udostępnij”. Gdy to zrobisz, da Ci możliwość dodania zdjęcia do swojego profilu.

Jeśli jesteś nowy na Instagramie i jesteś nowy w witrynie, przed rozpoczęciem wyszukiwania obrazów upewnij się, że masz profil. Pozwoli ci to szybko zapoznać się z serwisem społecznościowym i dostępnymi funkcjami. Ułatwi to również sprawdzenie, czy ktoś nie szukał już konkretnego zdjęcia na stronie, dzięki czemu od razu możesz zacząć dodawać własne zdjęcia do swojego profilu. Po dodaniu kilku zdjęć do swojego konta możesz skorzystać z wyszukiwania, aby zobaczyć, czego szukają inni użytkownicy.

Ludzie uwielbiają obserwować zdjęcia opublikowane przez inne osoby. Jeśli okaże się, że masz na Instagramie obraz, który Ci się podoba, będziesz mógł błyskawicznie połączyć się z innymi użytkownikami Instagrama.

akte

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.